Loading...

Willa Miejska Krańcowa

ul. Krańcowa 16A, Białystok

Opis inwestycji

Piękna i spokojna okolica, nowoczesne rozwiązania techniczne oraz szeroki wybór lokali mieszkalnych – wszystko to ma do zaoferowania kompleks trzech budynków wielorodzinnych „Willa Miejska Krańcowa”. Całość mieści się przy ulicy Krańcowej 16A, 16B i 16C na terenie białostockiej Wygody. „Willa Miejska Krańcowa” została oddana do użytku w maju 2016 roku.

 

Kompleks trzech budynków oferuje kilka typów lokali o zróżnicowanej wielkości. Obecni właściciele „Willi Miejskiej Krańcowa” mogli wybrać wśród mieszkań o powierzchni od 32 m2 do 82 m2. Kompleks został zaprojektowany i wybudowany w duchu nowatorskiej architektury, która wciąż pozostaje rzadkością na polskim rynku. Wszystkie trzy budynki połączone zostały wspólną kondygnacją garażowo- parkingową, która pozwala mieszkańcom na bezpieczne parkowanie pojazdów.

 

Mimo nowoczesnego podejścia, jakie nasza firma oferuje w swoich inwestycjach, Sokołowscy Nieruchomości nie zapomina o poszanowaniu dla charakteru dzielnic, w których realizowane są projekty deweloperskie. Przykładamy ogromną uwagę do kwestii bezpieczeństwa, trwałości oraz zaawansowania stosowanych technik budowlanych, co bardzo pozytywnie przekłada się na komfort użytkowania lokali. „Willa Miejska Krańcowa” jest tego klasycznym przykładem!

Zobacz prezentacje

Nasza lokalizacja

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas