Loading...

Kim jesteśmy?

Marzysz o własnym mieszkaniu lub szeregówce w Białymstoku?

Sokołowscy Nieruchomości to białostocka firma prowadząca działalność na podlaskim rynku od 2008 roku. Przez kilkanaście lat pomogliśmy setkom naszych klientów spełnić jedno z najważniejszych marzeń w życiu - to o posiadaniu własnych “czterech ścian”.

W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne nieruchomości deweloperskie, które trafią nawet w najbardziej wyrafinowane gusta - niezależnie od tego, czy priorytetem jest dla Ciebie prestiżowa lokalizacja niedaleko centrum miasta, czy kameralne osiedle położone w spokojnej okolicy.

Wybierając jedną z naszych inwestycji masz pewność, że decydujesz się na współpracę z wiarygodnym partnerem, który zapewni Ci wsparcie na wszystkich etapach kupna domu. Niezależnie od zmieniającej się koniunktury i trendów na rynku nieruchomości, najważniejsza pozostaje dla nas jakość. Mimo tego nie śrubujemy cen i pozostajemy jednym z najbardziej atrakcyjnych deweloperów w regionie.

Poznaj nasze realizacje i umów się na spotkanie z jednym z naszych wykwalifikowanych specjalistów. Bez pośredników, bez prowizji, prosto z rynku pierwotnego.

 

15 lat na rynku

31 zrealizowanych
inwestycji

31053 m2 sprzedanych
łącznie

4 lokalizacje w
bieżącej sprzedaży

560 zadowolonych
klientów

6 doradców
w zespole

O nas

 

Po czym poznać jakość dewelopera? Oczywiście po realizacjach inwestycji i… zadowoleniu jego klientów.

Od 2008 roku jesteśmy synonimem jakości i etyki na białostockim rynku mieszkaniowym.

Wierzymy, że dom to najważniejsze miejsce w życiu człowieka. Azyl do którego wracasz, aby spędzić czas z bliskimi i naładować energię do dalszego stawiania czoła światu.

Od kiedy pojawiliśmy się na rynku, Białystok zmienił się nie do poznania i śmiało możemy powiedzieć, że to po części również nasza zasługa. Choć stolica Podlasia niezwykle dynamicznie się rozwija, czas nadal płynie tu odrobinę wolniej, a znajduje się na wyciągnięcie ręki, co sprawia, że to doskonałe miejsce, aby zapuścić tu korzenie.

Nie jesteśmy wielką korporacją, której zależy na mechanicznym sprzedawaniu nieruchomości, które wyglądają na stworzone w formule kopiuj-wklej. Każdego z naszych klientów traktujemy jak partnera i niezależnie czy jest to etap wyboru, zakupu czy odbioru mieszkania, nasi doradcy zawsze z chęcią służą pomocą.  Budujemy domy, w których sami chcielibyśmy mieszkać.

Nasze biuro znajduje się w samym  sercu Białegostoku - ulicy Legionowej 28 w miejscu, w którym tradycja miesza się z nowoczesnością. Jeśli więc planujesz zakup mieszkania, domu lub lokalu usługowego - zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie z naszym wykwalifikowanym doradcą, który pomoże Ci znaleźć najlepszą nieruchomość.

Sokołowscy Nieruchomości to gwarancja zakupu wymarzonego domu.

 

 

Finansowanie

 

Dla Waszej wygody współpracujemy z jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Dbając o kompleksową obsługę na najwyższym poziomie pomagamy zdobyć najlepsze dostępne finansowanie zakupu inwestycji.

Eksperci NOTUS Finanse S.A. bezpłatnie przedstawią najlepsze oferty kredytowe z ponad 15 banków, pomogą przy kompletowaniu dokumentów, przygotowaniu oraz wysłaniu wniosków  kredytowych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania i przeprowadzą przez cały proces pozyskania finansowania.

Szczegółowe informacje dostępne w zakładce Finansowanie.

image

Zrealizowane inwestycje

Sprawozdanie finansowe

 

Zgodnie z wymogami Art. 37 Ustawy o obligacjach (Dz.U. z 2022 r., poz. 2244 ze zm.) publikujemy sprawozdanie finansowe oraz opinię biegłego do sprawozdania finansowego dotyczące spółki "SOKOŁOWSCY" Sp. z o.o. (NIP 5423181201) 

 

 

Pobierz Bilans

 

Pobierz Opinię Biegłego

 

Prognoza Zadłużenia

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas