• biuro@sokolowscynieruchomosci.pl
 • 85 742 88 48 i 85 742 88 58
Your search results

O nas

Czego oczekujesz od wymarzonej firmy deweloperskiej? Z pewnością zależy Ci na znalezieniu grupy ekspertów, którzy wykażą się nie tylko szeroką wiedzą, lecz także znajomością potrzeb Klienta, maksymalną przystępnością i bogatym doświadczeniem. Jeśli więc Ty także poszukujesz profesjonalnej firmy deweloperskiej na terenie Białegostoku, trafiłeś w najlepsze z możliwych miejsc! Dlaczego warto więc nawiązać współpracę właśnie z nami? Zapraszamy do lektury – zapoznajmy się!


Kim jesteśmy

Nazywamy się Sokołowscy Nieruchomości Sp.J. i jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nieruchomości. Zajmujemy się deweloperstwem, a swą działalność prowadzimy już od roku 2008. Całe lata spędzone aktywnie na rynku pozwoliły nam nabrać wielu bezcennych doświadczeń, które pozwalają bezustannie wznosić jakość naszych usług na wyższy poziom.


Zakres naszych usług

Od samego początku istnienia firmy, za cel stawialiśmy sobie innowacyjność i wszechstronność usług. Dzięki tak holistycznemu podejściu, nasza działalność deweloperska szybko spotkała się z uznaniem wśród Klientów i ekspertów na terenie miasta Białystok. Każdy profesjonalny deweloper zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele dobrego może wyświadczyć swoim Klientom dzięki stałemu rozwijaniu zakresu swoich usług. Staramy się świecić przykładem pod tym względem i działać z maksymalnym zaangażowaniem we wszystkich gałęziach rynku nieruchomości.


Zrealizowane inwestycje

Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy efekty naszych inwestycji, możesz zrobić to w każdej chwili! Jesteśmy dumni ze wszystkich zrealizowanych projektów i chętnie prezentujemy je swoim Klientom jako żywe efekty działalności firmy. Poniżej przedstawiamy Ci przykłady inwestycji, które przeprowadziliśmy do tej pory:


 • Serwitutowa – 7 segmentów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w Białymstoku przy ul. Serwitutowej 10
 • Apartamenty Świerkowa – blok mieszkalny wielorodzinny położony w Białymstoku przy ul. Świerkowej 24
 • Cztery Pory Roku – 9 segmentów w zabudowie szeregowej oraz 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej w Białymstoku przy ul. Zaściańskiej 24
 • Zielone Zacisze – 4 domy jednorodzinne zlokalizowane w Białymstoku przy ul. Marynarskiej 20, 20A, 22, 22A
 • Willa Miejska Krańcowa – 3 budynki mieszkalne wielorodzinne położone w Białymstoku przy ul. Krańcowej 16A, 16B, 16C
 • Zielone Zacisze II – dwa budynki mieszkalne jednorodzinne przy ul. Marynarskiej w Białymstoku
 • Apartamenty Żurawia – Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Żurawiej 17 w Wasilkowie
 • Oliwkowa – 12 segmentów w zabudowie szeregowej przy ul. Oliwkowej w Białymstoku
 • Modern House – 6 segmentów w zabudowie szeregowiej przy ul. Łodzińskiego w Białymstoku
 • Pod Lasem – 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej ul. Pod Lasem/ul. Solnicka w Białymstoku
 • Nowoczesna Leśna – 4 segmenty w zabudowie szeregowej, dwulokalowe, przy ul. Leśnej w Białymstoku

Dodatkowo realizujemy obecnie kilka innych inwestycji, a kolejne są już w planach! Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż jurysdykcję nad działalnością deweloperską obejmuje Sokołowscy Sp. z o.o., czyli druga z należących do nas firm.
Dołącz do setek zadowolonych Klientów i działaj razem z nami! Do zobaczenia!

Compare Listings